Apartament Pianissimo dla tych, którzy potrzebują więcej…

W Lookalo wiemy, że obecna sytuacja w kraju i na świecie wymaga specjalnych rozwiązań oraz jeszcze lepszego wsłuchania się w potrzeby i preferencje Gości. Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Apartament Pianissimo – czyli 2-osobową oazę spokoju o powierzchni 36,5 m², która idealnie spełni funkcję nowoczesnego lokum, tuż nad brzegiem Wisły.

Home office? Nigdy… w domu!

Zmieniające się realia, a także dynamiczna rzeczywistość to coś, co może przyprawić o zawrót głowy. Jednak dla wielu może być czasem, kiedy warto się zatrzymać, zastanowić i dokonać zmian. Takim miejscem jest apartament położony w sąsiedztwie Bulwaru Kurlandzkiego, w słusznej odległości od zgiełku ścisłego centrum. To idealna siedziba na zorganizowanie kameralnego home office, gdzie znajdziesz inspirację i zaznasz błogiego spokoju.

Nieważne czy jesteś freelancerem, żyjącym na wysokich obrotach managerem, czy może życiowym artystą – w Pianissimo czeka na Ciebie to, czego na co dzień brakuje w domu i biurze, czyli komfortowe warunki do tworzenia wielkich rzeczy.

Szybkie łącze Wi-Fi, funkcjonalne meble, duży taras z ładnym widokiem, opcja parkingu oraz wydajny ekspres do pobudzającej kawy to dobra podstawa, by wreszcie zacząć działać na własnych zasadach.

Remont to czas odpoczynku

Kiedy świdrujący hałas wiertarek i dudnienie młotów nie dają Ci wytchnienia, bo według zapewnień ekipy gruntowny remont mieszkania wymaga poświęceń to wiedz, że Lookalo przygotowało dla Ciebie strefę ciszy, gdzie wszelkie hałasy, kurz i nieproszeni goście to tylko zły sen.

Zrobiliśmy wszystko, żeby Twój pobyt, nawet ten dłuższy, przebiegał bez zakłóceń w otoczeniu wygód, które są niezbędne do prowadzenia normalnego, domowego życia, a także pracy zdalnej. Niech za przykład posłuży elegancki, przestronny salon z wygodną sofą, TV oraz duży taras z widokiem na Wisłę. Z kolei praktyczny aneks kuchenny pozwoli na kulinarne szaleństwa, a sypialnia z dużym łóżkiem kontynentalnym zapewni zdrowy sen, żeby zregenerować siły na kolejny dzień.

Apartament Pianissimo mieści się na terenie strzeżonego osiedla, więc zyskasz komfort i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli posiadasz samochód, to za dodatkową opłatą, zaparkujesz go na prywatnym parkingu.

Zawsze do Twojej dyspozycji

Razem z rodziną planujecie nieco dłuższy urlop w Krakowie? A może Twoje sprawy osobiste potoczyły się tak, że potrzebujesz zatrzymać się w wygodnym apartamencie na jakiś czas? Załoga Lookalo mówi: nie ma sprawy! Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby zarówno te oficjalne, jak i te oznaczone „top secret”. W Pianissimo możesz liczyć na wszelkie wygody z klimatyzacją i Internetem włącznie. A także intymność i prywatność – nikt nieproszony nie zapuka do Twoich drzwi.

Oferta pobytu w Apartamencie Pianissimo to możliwość spędzenia od 1 do nawet 6 miesięcy fantastycznych chwil w nowoczesnych, a zarazem przytulnych wnętrzach, które umożliwią Ci spokojną pracę, będą pełnić rolę mieszkania zastępczego na czas remontu lub staną się oazą urlopowego wypoczynku.

Atrakcyjna oferta cenowa sprawia, że im dłużej planujesz u nas zostać, tym bardziej Ci się to opłaca, zobacz:

  • pobyt do 1 m-ca – 3 850 zł brutto/m-c,
  • pobyt 2 m-ce – 3 450 zł brutto/m-c,
  • pobyt 3 m-ce i dłużej – 3 050 zł brutto/m-c.

Zapraszamy do rezerwacji!