Usługi dodatkowe

Sherlockowska ciekawość sprawiła, że chcesz sprawdzić, co oznaczają tajemnicze „Usługi dodatkowe”? Świetnie, to właśnie tutaj kryje się cała skarbnica aktywności i udogodnień, które sprawią, że Twój pobyt będzie obfitował w mnóstwo rozrywek i atrakcji, a czas spędzony w naszych obiektach będzie wyjątkowo udany. W Lookalo stale dokładamy wszelkich starań, by każdy wyjazd – nieważne czy w pojedynkę, czy w parze albo całą grupą – był czymś wspaniałym oraz dostarczał mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Tych pozytywnych rzecz jasna. A wszystko dokładnie tak, jak lubisz i chcesz.

Jedź na dwóch kółkach

Rower to fantastyczny środek transportu, zwłaszcza w zatłoczonym mieście, gdzie poruszanie się autem bywa bardzo uciążliwe, a skorzystanie z komunikacji miejskiej i zakup biletu to loteria. U nas wynajem roweru jest prosty i dzięki temu popularny – zgłaszasz chęć, bierzesz bicykl i cieszysz się wolnością.

Hulaj bez wysiłku

Wynajmując apartament w mieście, rozważ skorzystanie z hulajnogi. Napęd elektryczny pozwoli Ci podróżować bez wysiłku, a niewielkie rozmiary sprawią, że szybko i wygodnie ją zaparkujesz lub weźmiesz ze sobą. Świetnie sprawdza się na krótkich dystansach, gdzie rower lub samochód to „zbyt dużo”.

Kup bilety, taniej

Dziś trudno znaleźć osobę, która nie słyszałaby o Energylandii i Zatorlandzie, jeśli jednak nazwy te nic Ci nie mówią, to już wyjaśniamy – są to tematyczne parki rozrywki, w których możesz jeździć kolejkami górskimi, podziwiać ruchome dinozaury, wcielić się w bajkową postać oraz spełnić dziecięce marzenia lub sprawić radość swoim bliskim. W naszych obiektach kupisz bilety z 5% zniżką!

Zrób prezent

Lookalo to także opcja zrobienia pięknego prezentu dla bliskiej Ci osoby lub całej rodziny. Romantyczny pakiet dla par lub nowożeńców? A może niespodzianka z okazji urodzin czy ważnej rocznicy? Pomożemy Ci w sprawieniu radości przygotowując pokój/apartament na przybycie tej wyjątkowej osoby przez dyskretne dostarczenie świeżych: kwiatów, dobrego wina, pysznych czekoladek lub innych prezentów.

Pracuj lub baw się

Każdy hostel, hotel i aparthotel dostępny u nas oferuje możliwość wynajmu nowoczesnej sali konferencyjnej, w której możesz zorganizować ważne spotkanie biznesowe lub po prostu wydać poczęstunek, dzięki czemu relacje towarzyskie zaczną kwitnąć jak nigdy dotąd.

Parkuj i ładuj

Wszystkie noclegi są wyposażone w pojemny parking, gdzie wygodnie zaparkujesz swój samochód. W większości lokalizacji jest bezpłatny, jednak w niektórych wymaga się uiszczenia opłaty. Ponadto w wybranych obiektach możesz łatwo doładować swój samochód elektryczny – niech moc będzie z Tobą!

Jak pewnie wiesz, nasza oferta obejmuje różnorodne formy zakwaterowania od kameralnych apartamentów po duże obiekty hotelowe, które posiadają rozbudowane zaplecze do obsługi gości, jednak niezależnie od tego, który z nich wybierzesz wiedz, że wszystko jest dla Ciebie. Korzystaj z tego, jak tylko potrafisz najlepiej, aby poczucie niedosytu nigdy nie zagościło w Twoim podróżniczym słowniku.