Wyżywienie

Brawo! Dach nad głową już masz, więc najwyższy czas pomyśleć o czymś na ząb. Dlatego rozgość się i wiedz, że miło Cię widzieć w zakładce „wyżywienie”. W tej sekcji dowiesz się gdzie i jak skonsumujesz małe i duże, ale zawsze smaczne co nieco. Korzystając z naszych usług zawsze otrzymasz to, co chcesz i tak, jak lubisz, ponieważ też jesteśmy ludźmi i doskonale rozumiemy, że oferta szyta na miarę to rzecz bezcenna w dzisiejszych czasach, kiedy na rynku dominuje sieciowa masówka.

Wszystkie noclegi, które masz okazję zobaczyć w naszej ofercie, posiadają opcję skorzystania z doskonałej gastronomii od hotelowego bufetu, przez catering na zamówienie po dobrą pobliską restaurację. Zastanawiasz się jak to zorganizować? Nie martw się, o wszystko zadbaliśmy za Ciebie, aby Twoja głowa zajęła się tylko przyjemnymi rzeczami. Pamiętaj, że forma wyżywienia zależy głównie od tego, jaki obiekt noclegowy wybierzesz.

 Co zjem w samodzielnym apartamencie?

Jeśli chcesz zatrzymać się w jednym z naszych apartamentów, to przygotuj się na przepyszne zestawy śniadaniowe z ekspresową dostawą. Świeżutkie kanapeczki, coś z francuska słodkiego, a może breakfast w angielskim stylu? Nie ma sprawy, skomponujemy Twoje śniadanie tak, jak lubisz oraz dowieziemy o ustalonej porze.

Jeżeli z samego rana chcesz poczuć atmosferę miasta oraz zakosztować czegoś niebanalnego w miłej atmosferze, to skieruj swe kroki do polecanego przez nas najbliższej restauracji, w której ułożysz swoje śniadanie na zasadzie a’la carte – profesjonalna obsługa będzie do Twojej dyspozycji, więc poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

 A co mnie czeka w hostelu, hotelu i aparthotelu?

W obiektach tego typu możesz liczyć na mieszczącą się w nich restaurację, której miła załoga przywita Cię o poranku obłędnym śniadaniem w formie wysmakowanego bufetu szwedzkiego. Do wyboru, do koloru – w sam raz, by rozpieścić Twoje podniebienie bogactwem apetycznych smakołyków o jakich tylko sobie zamarzysz.

Skorzystaj z pełnej oferty!

Niezależnie od tego, gdzie się zatrzymasz możesz zamówić pełną ofertę żywieniową w postaci solidnego obiadu i lekkostrawnej kolacji. Takie rozwiązanie polecamy szczególnie wszystkim grupom zorganizowanym, które zyskają w ten sposób kompleksową obsługę gastronomiczną oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Osoby indywidualne lub pary również mogą skorzystać z takiego rozwiązania – zapraszamy do kontaktu z recepcją.

Więcej opcji?

Z racji tego, że obiekty typu hostel, hotel i aparthotel korzystają z własnego zaplecza kulinarnego i przestrzeni jadalnej, zachęcamy grupy zorganizowane do zamówienia praktycznego prowiantu lub dowolnego bufetu – słodkiego, słonego lub kawowego.

Jak widzisz w Lookalo tak skomponowaliśmy ofertę, żeby każdy mógł przebierać w ulubionych potrawach, które niezmiennie kuszą świeżością, zniewalają smakiem, a składniki pochodzą naturalnie od lokalnych dostawców. Stale zabiegamy o to, by tylko najlepsze i wyselekcjonowane posiłki zagościły na Twoim talerzu.